
ВСТИГНИ! БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА до кінця тижня !
Growatt 6KW Off-Grid Inverter SPF 6000 ES Plus Pure Sine Wave with WiFi, Single Phase, 48VDC, 230VAC, Hybrid Inverter
Европейська версія
https://drive.google.com/file/d/1pIOz4eeG-csHTBnxgiOQaSgpYAiPgt7E/view

Основні характеристики
-
Тип пристрою: Гібридний інвертор
-
Бренд: Growatt
-
Модель: SPF 6000 ES Plus
-
Номінальна потужність: 6000 Вт
-
Пікова потужність: 12000 Вт
-
Вихідна напруга: 230 В
-
Частота виходу: 50/60 Гц (Авто)
-
Чиста синусоїда
-
Ефективність перетворення: >95%
-
Можливість паралельного під'єднання: Так, до 6 пристроїв
-
Фази: 1
-
Час перемикання: 10 мс
-
Вхідна напруга батареї: 48 В
-
Номінальна вхідна напруга: 48 В
-
Струм заряджання АС: 80 А
-
Максимальний струм заряджання АС + PV: 100 А
-
Максимальний струм заряджання PV: 100 А
-
Максимальна вхідна напруга PV: 500 В
-
Максимальна потужність панелей: 8000 Вт
-
Тип підтримуваних акумуляторів:
- LiFePO4
- Li-ion
- Lead-acid
-
WiFi/Bluetooth: Так
-
Температура експлуатації: -15...60°C
-
Вага: 13,5 кг
-
Габарити: 460 х 395 х 132 мм
-

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Growatt |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 9000 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Висота | 395 мм |
| Вага | 13.5 кг |
- Ціна: 27 719 ₴







